Abassi Méryern (S-OIB)

Abdallaoui Badre (S)

Abrouq Aboubakr (S)

Afif El Mehdi (S)

Ag Hamani Mohamed Attaher (S)

Aghnaj Nadia (S)

Agoumy Mohamed Aziz (S)

Ait Abdelkrim Mounia (ES)

Ait Tihyaty Kenza (S)

Akasbi Mohamed Fadel (S-OIB)

Akouri Abdelkrini Youssef (STT-CG)

Akouri Amina (STT-CG)

Alami Drissi Fatima-Zohra (STT-CG)

Alaoui El Ghali (S)

Alaoui M'Hamdi Zineb (S-OIB)

Ali Ou Alla Hamza (ES)

Allal Amin (S)

Allaoui Ali (S)

Allioua Réda (STT-CG)

Amrani Hanchi Saad (ES)

Amraoui Youssef (S-OIB)

Amriah Amine (STT-ACC)

Amzazi Zaïneb (ES)

Annaki Jabrane Alexandre (S)

Aouad Ahmed Nezar (S)

Aouad Boubker (S)

Ara Meryem (L-OIB)

Arsalane Badr (S-OIB)

Assari Omar (ES-OIB)

Attaf Aïda (S)

Ayache Kamilia (S-OIB)

Azim Jihane (ES)

Bachir El Bouhali Ali (S)

Baghagha Manal (S)

Balafrej Hind (ES)

Baniyahya Meriem (ES)

Bargach Lamya (ES)

Bargach Salima (STT-ACC)

Bargach Soraya (ES)

Bekkali Zineb (S-OIB)

Bekraoui Sara (ES)

Belamine Hasnaa (ES)

Bel-Baraka Doha (STT-CG)

Belcadi M'Hamed Salim (S)

Belenilih Zineb (S)

Belghazi Bedda (S-OIB)

Belhassan Alaoui Ali (S)

Belkebir Ali (S)

Belkhayat Zougari Myriera (S)

Belkhayat Zouggari Charif (ES)

Bellefqih Rhizlaine (S-OIB)

Ben Bouhia Adnane (S)

Ben Bouhia Ali (S)

Benabdallah Chaimae (ES-OIB)

Benabdallah El Mehdi (S)

Benabdallah Mohamed Mehdi (ES)

Benabdeljalil Rachid (S)

Benali Maha (S-OIB)

Benali Nadia (S)

Benamara Dounia (ES)

Benbarka Chihab (ES)

Benbrahim Said (ES)

Benbrik Youssef (S)

Benchakroune Adil (STT-ACC)

Bendaoud Sanac (ES)

Benessahraoui Ghita (S-OIB)

Benhaddouch Younes (S-OIB)

Benjelloun Sonia (S)

Benkirane Houda (ES)

Benkirane Kamal (ES)

Benkirane Khadija (S)

Benkirane Yasmine (ES)

Benlamine Othmane (S)

Benmbarek Seloua (S)

Benmoufti Driss (STT-ACC)

Benmoussa Miriam (ES)

Benmoussa Zineb (S)

Bennaghmouch Maha (S)

Bennani Mohamed Salim (S-OIB)

Bennani Rim (S-OIB)

Bennouna Zakia (ES)

Benomar Lhsane (STT-CG)

Bensaid Mahassine (S)

Bensaid Sidi Ahnied (ES)

Bensaid Sidi Mohamed (ES)

Bensouda Ali (S-OIB)

Bentaber-Sbai Nisrine (STT-ACC)

Bentayeb Naoual (S)

Benyahia Amal (L)

Benyakhlef Radia (STT-CG)

Benzekri Nadia Zineb (L)

Benziane-Ouaritini Meriern (STT-CG)

Berdai Ahmed (S)

Berrada Sami (ES)

Berrada Sidi Mohamed (S-OIB)

Berrada-Allam Selma (STT-CG)

Berri Yassir (ES)

Berriane Johara (L)

Bonnet Marion Julia (L)

Bouab Jalil (S)

Bouazzaoui Badreddine (S-OIB)

Bouazzaoui Rhita (ES)

Bouazzaoui Zakaria (ES)

Boubkraoui Mariam (S)

Bouchama Ali (S)

Bouchkhi Khaoula (S)

Bougrine Omar (ES)

Bouhlal Jihane (L)

Bou-Imajdil Ghita (S)

Boukli-Hacene Marouan (S)

Boukli-Hacene Meriem (S)

Bounjoua Ayman (S-OIB)

Bououden Amine (STT-ACC)

Bousfiha Mehdi (S)

Boutahar Firdaouss (STT-CG)

Bouzinbi Simon Hakim (ES)

Bouzoubaa Mahdi (S-OIB)

Brahimi Amine (S)

Brahimi Youssef (S)

Bret Vanessa (ES)

Cadi Soussi Nadia Marie Claude (S)

Cazenave-Tapie Audrey (ES)

Chaara Laila (S)

Chami Mounir (ES-OIB)

Chamich Saad (S)

Chana Nawfel (S-OIB)

Chapin Sabrine (L)

Charai Abdelaziz (STT-CG)

Cheddadi Ibrahim Kenji (S)

Cheddadi Kenza (S)

Chellaoui Yacine (S)

Chemaou Mohammed El Hadi (S-OIB)

Chengly Farah (ES)

Cherkaoui Ghita (ES)

Cherkaoui Sidi El Mehdi (ES)

Chraibi Sophia (ES)

Claverie Cyrielle Marilyn (ES)

Cousin Laurent-Philippe (STT-ACC)

Dalero Omar (S-OIB)

Dardikh Anas (STT-CG)

Debbagh Driss (STT-CG)

Debbi Sidi Lamfadel (STT-ACC)

Derraji Maryam (S)

Diabate Daoud Myria (ES)

Diedrich Frédéric Maurice Gabriel (ES)

Dinia Nassima (STT-CG)

Diouf Ibrahima Bouna (ES)

Dkhil Mariem (S)

Draoui Mehdi Mokhtar (S)

Drissi Hasnaa (S)

Drissi Kaitouni Zineb (S)

El Alami Nisrine (ES)

El Alj Kenza (S)

El Allame Jihane Chemaa (S-OIB)

El Bernoussi Achraf (ES-OIB)

El Fadil Myriam (S)

El Fanid Dounia (STT-ACC)

El Gharbi Youssef (S)

El Ghiat Jihane (L)

El Gorfi Mohamed Karim (STT-CG)

El Harif Karim (S)

El Harraqui Mohamed Akram (ES)

El Kadiri Ahmed Youssef (ES)

El Kadiri Tariq Houssam (S)

El Kettani Oumama (S-OIB)

El Khalifa Lalla Roukia (STT-CG)

El Mechrafi Meryem (S)

El Moujaoui Abderahim (S)

El Moujaoui Rachid (S)

El Mounabih Meryem (L-OIB)

El Mountacir Sarnir (S)

El Moustagi-Ifir Hicham (STT-CG)

El Naggare Maroua (L)

El Ouardighi Mehdi (ES-OIB)

El Ouardighi Naim (ES)

El Ouarti Oum Kaltoum (S-OIB)

Elachchabi Lamia (ES-OIB)

Elahrari Sanae (ES)

Elayoubi Meriern (ES)

Ennaji Nizar (S)

Erroussi Fernandez Ismael (S)

Essolbi Houda (S-OIB)

Fadoukhair Zouhour (S)

Fassi-Fihri Mohamed (S)

Fikri Benbrahim Ghizlane (S)

Filali Belhaj Abdeljalil (S)

Flaiou Amin (STT-ACC)

Gaboune Youssef (S-OIB)

Gambart Antoine Thomas (S)

Ghissassi Mehdi (S)

Gonzalez-Cebrian Cristina (ES)

Grich Nada Rabii (ES)

Grosclaude Benjamin Georges Frédéric (S)

Guessous Mamoun (S)

Guessous Oum Keltoum (ES-OIB)

Guessous Salim (S)

Guitard Jean-Daniel (ES)

Habiby Alaoui Rachid (STT-CG)

Hajji Farah (STT-ACC)

Hajji El Azizi Mouna (ES)

Hajjout Amine (S)

Hajoui Rita (ES)

Hakam Elghali (ES)

Halib Ilham. (ES)

Halim Nawfal (STT-CG)

Haloui Réda (ES)

Hamayet Ahmed-Youssef (ES)

Hamdaoui Mohamed (S)

Hamri Fadoua (STT-CG)

Harras Linda (S)

Harti Abdelkarim (ES)

Hassouni Selma (S-OIB)

Hassouni Youssef (ES)

Helbig Léana Annie (ES)

Horomtalla Fatirna-Ezzahra (STT-ACC)

Houari Mehdi (S-OIB)

Ibn Brahim Lqbal (S)

Ibnattya Andaloussi Narjisse (S)

Iraqi Ghizlaine (STT-CG)

Ismaili Wafaa (ES-OIB)

Ittobane Youssef (S-OIB)

Jabrane Karim (STT-ACC)

Jacquot Flore Sylviane Patricia (STT-CG)

Jamai Mamoun (ES)

Jaoui Fadel (S-OIB)

Jouahri Charif (S)

Jouahri Majdouline, (S)

Jouhari-Ouarajni Hassan (STT-CG)

Jrondi Nasma (STT-CG)

Kabbaj Driss (ES)

Kabbaj Salma (S-OIB)

Kabli Mehdi (S)

Kadiri Nabila (S)

Kadri Hassani Youssef (S-OIB)

Khachani Imane (S-OIB)

Khachani Mehdi (S)

Khammal Kenza (ES)

Khammal Mohamed Amine (S)

Khiyati Younes (S)

Labraimi Hanane (S)

Lachkar Sofia (ES)

Laghaout Amine (S)

Lahbabi Malika (ES-OIB)

Lahlouh Sonia (S)

Lahrichi Abdelali (STT-ACC)

Lakhssassi Zineb (S)

Lamare Olivier Cédric (S)

Lamdaouar Farah (S)

Lamsahhal El Mehdi (S)

Laouni Anis (S)

Lavri Ahouphoue Stéphane Yannick (ES)

Layid Tarik (ES)

Lazraq Malika (S)

Lebbadi Mohamed Karim (S)

Lemsagued Yassine (S)

Lepenant Julien (ES)

Lhafi Sandra Christine (L)

Louafa Salima (ES)

Louali Salima (ES)

Loubaris Mohamed El Hadi (S)

Loudghiri Zineb (ES)

Loudyi Sara (S-OIB)

Loutfi Mouna (STT-CG)

Lwahhabi Meriem (S)

Mace Nicolas Redha (ES)

Mahfoudi Loubna (S-OIB)

Maillard Geoffroy (S)

Mamouri Jihane (L)

Maouelainin Safiya (S)

Marinetti Ariane Claire Anna (S)

Mazirh Ferial (S-OIB)

Mchich Ghita (S-OIB)

Mechiche Alami Hind (S)

Meddah Younès (STT-CG)

Mehdi Narjis (STT-ACC)

Mejrhirrou Hanane (S)

Mekouar Merouan (S-OIB)

Merzaq Ziad (ES)

Merzouk Rhita Sabrine (STT-ACC)

Mikdad Ali (STT-ACC)

Mikou Jihane Myriam (S)

Mirkou Asmae (S)

Miteva Adelina Vladimirova (ES)

Mohamedi Mohamed Lamia El Funti (STT-ACC)

Morin Laurent François (L)

Mouline Imane (STT-CG)

Moussa Hanae (S-OIB)

Moussaid Mehdi (S)

Moussaoui Yasmina (S-OIB)

Mzardi Selma (S)

Nacer Safaa (S)

Naciri Omar (S-OIB)

Naimi Imane (ES)

Naimi Saad (S)

Najid Gil Ali (S)

Nikolova Lubomira Ludmilova (STT-CG)

Nsiri Bachir (S-OIB)

Omari Ali (S)

Omrana Afafe (L)

Orsini Nicolas Toussaint Raynald (L)

Ottmani Hind (S-OIB)

Ouammou Léa Sharaz (S)

Ouassou Sophia . (S)

Ouchagour Zakaria (ES)

Ouchettou Youssef Amine (STT-ACC)

Oudghiri Younes (S)

Ouhelli Sara (S)

Ould Errachid Omar (S-OIB)

Ouqacem Kamélia (STT-CG)

Ousadden Yarnina (L)

Paes Daniel Karim (L)

Papirio Carla (L)

Pouret Arnaud Frederic Yann (ES)

Qermane Brahim (S)

Qermane Houda (S)

Rafik Mohamed Mehdi (S-OIB)

Rami Moncef (S-OIB)

Ratbi Ghizlane (S-OIB)

Redouane Yassine (S)

Rhalib Yassine Camille (S)

Rharbaoui Hajar (S)

Rharnit Maria (ES-OIB)

Ricci Lorenzo Fabrice (S)

Riffai Khaoula (S-OIB)

Rippey Caitlin Fields (L)

S Imani Sidi Imad Eddine (STT-CG)

Saadani Hassani Youssef (S-OIB)

Sadid Nawfal (L-OIB)

Saghi Omar (ES-OIB)

Sagou Brahim (S)

Salhi Malika (S-OIB)

Salhi Mehdi (S)

Samper Ludovic (S)

Sangro Lucas Isabel (L)

Santorini Steve Alain Jean-Louis (S)

Saqi Mohamed Mehdi (S)

Scotto Di Quaquero Florent Simon (ES)

Sebbane Mohamed Amine (STT-CG)

Seddiki Zineb (STT-ACC)

Sefrioui Hicham (ES)

Sentissi Zineb (ES-OIB)

Serghini El Ghali (ES)

Serghini Omar (S)

Shimi Zakaria (S-OIB)

Sijelmassi Mehdi (S)

Sinaceur Oum El Ghait (ES)

Sjoholm Jenny Monica (ES)

Slimani Tlemcani Leïla (L)

Souare Djibril (S)

Srairi Laila (S-OIB)

Subervie Souheil Hassan Alexis (ES)

Suzenet Aniss Omar (ES)

Tagma Mounia (ES)

Tagnaouti Moumnani Sofia (ES)

Tahiri Narjis (L)

Taobane Allal (S)

Tazi Meryem (S-OIB)

Tazi Younes (S)

Tazi Mezalek Nezha (S)

Thaifa Zineb (S)

Tomona Boto Lueto Fifi (S)

Tounsi Salma (STT-CG)

Toure Tarnaro (STT-CG)

Tsouli Hind (S)

Watanabe Nisrine Mirako (ES)

Welte Michael (ES)

Yazidi Younes (L)

Zaitouni Nayrouz (S)

Zeghari Mounir (S)

Zekri Nadia (STT-CG)

Zeroual Karim (STT-CG)

Zeryouhi Zineb (S-OIB)

Zinoun Houda (S-OIB)

Zizi Houda (STT-ACC)

Zniber Karim (S)

Zniber Rim (ES)

Zniber El Mouhabbis Fatima Zohra (STT-ACC)

Zouggari Saad (STT-ACC)