Abaakil Jihad (G2)

Abbas Yasmine (D)

Abittan Kelly Rachele (D)

Achmoul Mounia (D)

Achour Ahmed Fadel (C)

Akalay Khadija (A)

Akalay Mehdi (C)

Alahoum Abdelkrim Mehdi (B)

Alami Hamedane Ghita (A)

Alami Sounni Sonia (A)

Alaoui Hicham (B)

Alaoui Mohamed Yahia (C)

Allamar Adil (B)

Amar Alain Albert (D)

Amar Yasmina (B)

Amor Karim (D)

Andreani Alexandra (G3)

Aouad Mohamed Amine (C)

Aouli Bouchra (A)

Arnaud Juliette Dominique Claude (B)

Arrambourg Christine Paule Noelle (B)

Attaf Ghislane (D)

Attarca Adil (C)

Azdad Assia (D)

Azib Soukaina (D)

Baaj Naoual (C)

Bacaine Adrian ()

Baddou Kenza (C)

Baddou Nabil (D)

Bakkar Dounia (D)

Barbier de La Serre Jean Marc Michel (B)

Baroudi Sabrine (C)

Bayahia Ymane (A)

Bekkari Amal (D)

Bekraoui Leilla (C)

Belahcen Amine (G2)

Belarbi Mohamed Adil (B)

Belkhadir Loubna (B)

Ben Khadra Mohamed Noureddine (G3)

Ben Miloud Hatim (G3)

Ben Yazza Samir (B)

Benabdeljalil Abdelaziz (G3)

Benabdeljalil Saad (G2)

Benamar Malak (D)

Benani Dakhama Othmane (D)

Benjama Yasmine (A)

Benjamaa Hicham (A)

Benjelloun Youssef (C)

Benkiran Malika (D)

Benmehrez Youssef (C)

Benmessaoud Driss (D)

Benmokhtar Benabdellah Ali (B)

Benmouna Nawal (C)

Bennani Badr (G3)

Bennani Mehdi (B)

Bennani Sanaa (C)

Bennani Sofia (D)

Bennani Taryk (C)

Bennis Hind (D)

Benomar Mouna (G3)

Bensaid Moncef (B)

Bensaid Sonia (D)

Bensalem Jawad (C)

Benseghir Karim (B)

Benyahia Siham (A)

Berdai Tariq (D)

Bernoussi Sarah (D)

Berrada Fatim Zohra (D)

Berrada Allam Loubna (G3)

Bessane Mathiaco (C)

Beydoun Ali (D)

Biaz Mohamed Adil (C)

Bideaux Karine Annie Sandra (B)

Bihas Karima (B)

Boga Leila (A)

Bouabid Brahim Fadel (B)

Bouchaara Kenza (B)

Boudda Youssef (C)

Bouderbala Sofia Itto (A)

Bouhafs Mehdi (B)

Bouhmidi Amyne Ahmed David (G3)

Boukhari Hicham (D)

Boumediane Zakaria (C)

Boutaleb Hinde (C)

Boutchich Karim (B)

Cadi Soussi Karim Bernard Christian (C)

Chapot Myriam (A)

Charbonnel Blandine (G3)

Charbonnel Sonia (G3)

Charif Khalifi Khadija (A)

Charif Khalifi Mohamed Reda (D)

Chavanne Christophe (A)

Chawki Anouar (D)

Chelouati Houda (G2)

Chelouati Mohamed Salim (B)

Chentouf Mohamed Nazih (C)

Cherkaoui Maanaoui Lalla Fatim Zohra (D)

Cherkaoui Malki Ali (G3)

Chouiakh Lamia (B)

Choukri Souheil (B)

Chraibi Kawtar (D)

Coderch Cecile Elsa (C)

Conte Wafi Flavio (B)

Courbiere Celine (A)

Daoudi Meriem (G2)

Deflorence Sophie (C)

Didouche Siham (D)

Dinia Asmaa (D)

Disdier Karine (C)

Doukkali Idriss (D)

Doumene Sophie (B)

Dubois Sandra Blanche Jeanne Marie (B)

El Almi Nabil (C)

El Amine Demnati Jabrane (C)

El Aoufir Jamal (D)

El Aouni Majda (B)

El Bouhamdi Rachid (C)

El Boukhari El Khlifi Sanaa (D)

El Chahabi Muzna (A)

El Fakir Mehdi Manuel (D)

El Fassi Fihri Maya (D)

El Haik Maryem (C)

El Jaouhari Hicham (C)

El Kadiri Khadija (A)

El Kasmi Nada (C)

El Kharbouche Awatef (A)

El Khyari Ikrame (A)

El Madhi Lamia (D)

El Mejjati Mehdi Jerome (D)

El Oufir Hind (G2)

Er Radi Mouna (A)

Essa Egh Mouna (C)

Fadi Hanane (B)

Faraj Abdelmalek (C)

Faraj Safia (C)

Fassi Fehri Soumaya (C)

Fe Stephanie (G3)

Fendelleur Stephanie (B)

Forja Sebastien François Julien (C)

Fourestier Guillaume Michel Paul (B)

Guelzim Sanaa (B)

Guennequin France Laure (C)

Guennequin Gabrielle Ide (C)

Guigue Valerie Laurence Sophie (C)

Guilemain Beatrice Martine (A)

Haddour Salima (C)

Haizoun Bouchra (D)

Halhal Nezha Maria (D)

Hamdouch Larbi (D)

Hassani Mouna (D)

Hassoune Adil (C)

Hayot Yael (D)

Hoffstetter Catherine Stephane Marine (A)

Houki Ghizlene Ytto (B)

Ibourk Maha (D)

Idrissi Benyacine Abdelilah (A)

Imani Salima (B)

Jaafri Hakim Olivier Pascal (C)

Jamai Sanaa (A)

Jaouher Ilham (G2)

Jaoui Mehdi Cyrille (A)

Jebbar Ahlam (B)

Jidal Naoual (D)

Jonnart Philippe (G3)

Josset Sebastien Xavier Jean Louis (C)

Jouanneau Laurent Georges (C)

Jovovic Sandrine (A)

Kabbaj Meriam (D)

Kairouani Amal (C)

Kandy Dounia (A)

Kansoussi Mehdi (C)

Kbiri Alaoui Rachid (G2)

Keita Mohamed Lamine (C)

Kenfaoui Hind (A)

Kerouach Yan (G3)

Khales Naim (G3)

Khamlichi Wassim (D)

Khennach Hamza (C)

Kortbi Amina (A)

Kourbi Hicham (G3)

Kronfol Nimat (A)

Laaziz Ahmed Khalil (G3)

Lahlou Imane (D)

Lahlou Yasmina (A)

Lahlou Yassir (D)

Laigle Yann (B)

Lakhdar Selma Kheira (C)

Lambarki El Allioui Adnane (D)

Landreau Xavier Bruno Laurent (C)

Laurent Karine Arlette Michele (A)

Layachi Imad (C)

Lazraq Mounia (D)

Lebbadi Mehdi Abdesslam (D)

Lemcharki Yacine (G3)

Letellier Lydia Camille Lucienne (B)

Lfal Hind (C)

Loudaya Farida (A)

Loulidi Jalil (G2)

Machmachi Ahmed (D)

Mansouri Alain (B)

Marciano Michele Ange (A)

Mboladinga Kasongo Omatoko (C)

Mboladinga Osomba Mutambwe (G3)

Medenica Nenad (C)

Medkouri Yasmina (D)

Mehiyddine Rachida (D)

Mekni Amina (D)

Mellal Nabil (C)

Mellouki Kenza (D)

Metten Bernard Eugene François (A)

Meziane Bellefquih Reda (C)

Mineo Nicolas Aldo (D)

Moftah Amine (C)

Moll Nathalie Louise Hildegard (D)

Morieux Christine Miki Nelly (C)

Moudden Tarik (C)

Msougar Younes (D)

Naanaa Hella (D)

Naciri Hicham (D)

Niang Alioune (G3)

Nourani Lylia Paulette (A)

Ouajjou El Mehdi (B)

Ouakim Hind (A)

Ouaziz Jawad (G2)

Ouazzani Chahdi Anwar (G2)

Oudghiri Idrissi Labiba (C)

Paes Murillo Mariam (D)

Panay Claire Arielle (C)

Paterski Cyril Bernard (D)

Pina Valerie Claude (A)

Piro Chakir (C)

Piro Nabil (G3)

Qermane Bouchra (C)

Rachid Tahri Hussein (D)

Riffy Mehdi (C)

Ronda Hind (A)

Roudani Mohamed Younes (D)

Roudies Nada (C)

Sabatier Karine (A)

Sadki Tilila (A)

Sakout Jamil (C)

Salah Eddine Ali (C)

Santamaria Janine (G2)

Sarrajj Andaloussi Kamal (G3)

Sbihi Abdallah (B)

Sdigui Oussama (G3)

Sedki Malika (A)

Seghrouchni Majd (D)

Serrar Bouchra (A)

Siad Mehdi (G3)

Slamti Nawal (B)

Slaoui Meryem (D)

Slaoui Mohamed Tarik (C)

Soussan Karim Luc (C)

Spiridonova Teodora (B)

Tahiri Souad (D)

Talhimet Fatima Zohra ()

Tanarthe Youssef (D)

Tazi Karim (D)

Terhzaz Karim (B)

Torres Amine (B)

Touhami Mourad (B)

Touhami Kadiri Yassir (A)

Tournier Pascal Jacques Marcel (G3)

Triboulet Sandrine Marie Rose (G3)

Tsouli Kabati Rajaa (G3)

Verdalle Claire Dominique (B)

Xatart Laurent Olivier Wilfried (C)

Yassine Maha (A)

Zammit Barbara Laetitia (G3)

Zeggwagh Youssef Ali (D)

Zenasni Nouria (G3)

Zeroual Younes (C)

Zirari Hafid (A)