Abdelhaq Lousana (D)

Abdelhaq Oussama (G2)

Aboulahjoul Idrissi Oussama (C)

Abrouq Karim (D)

Achour Riad (C)

Adawi Samar (A)

Adawi Ziad (G2)

Addou Abdelhamid (C)

Aherrouch Hassan (G3)

Alalmi Merrouni Rislaine (D)

Alami Bouchra (A)

Alaoui Nadia (B)

Alaoui Abdellaoui Amina (G3)

Alaoui Belghiti Meryem Houda (C)

Allouch Mohamed Fouad (G2)

Amajjane Karim (D)

Amar Abdeslam (B)

Amar Gad (A)

Amghar Zoubair (B)

Amriah Mohamed Ali (A)

Aouad Idriss (C)

Aouba Ghislane (G3)

Aouli Khalid (G2)

Aquesbi Lamia (D)

Araki Naima Boutaina (C)

Archane Noredine (B)

Asbaghi Sonia (B)

Atarssa Maria (A)

Azmy Mohamed Hicham (C)

Azzioui Khalid (D)

Bakkali Mohamed (D)

Baraka Hatim (A)

Bekraoui Nabyl (D)

Belahsen Houda (G2)

Belanaya Chouaib (G2)

Belkeziz Ghizlane (B)

Belrhiti Ahmed Yassir (C)

Ben Moussa Hakim (B)

Benabdallah Ghita (D)

Benabdallah Mohamed Amine (G2)

Benabdeljalil Malak (A)

Benabdenbi Mounia Janine (G3)

Benali Nour El Houda (C)

Benani Kenza (B)

Benaziz Imane (D)

Benbouchta Selma (A)

Benchakroun Hnya (B)

Benchekroun Laila (B)

Benchekroune Boutaina (A)

Benerradi Thami (C)

Benhaddouch Rita (C)

Benhammou Widad (A)

Benjelloun Driss (D)

Benkirane Laila Saida (B)

Benlamine Hicham (G2)

Benmiloudi Mariam (G3)

Bennaji Said (G3)

Bennani Laila (C)

Bennani Karim Adil (D)

Bennani Karim Sanaa (D)

Bennis Lamia (D)

Benomar Seloua (A)

Benyoussef Badr (C)

Benzaher Hicham Eric (D)

Berrada Hassan (C)

Berrada Houda (C)

Berrada Maha (B)

Berrada Maourane (C)

Berrada Omar (C)

Berrada Oumeya (C)

Berrahou Mouna (B)

Berthier Adrien Francis Michel (A)

Bertin Ariane Isabelle (A)

Besri Hicham (C)

Bikarbass Azmi Adam (D)

Bittan Sandrine (D)

Bohbot Yossi (G2)

Bouabid Amal (A)

Bouayed Leila (B)

Bouazza Omar (D)

Bouazzaoui Leila (D)

Bouffard Jean Frederic Joseph (A)

Bouhafs Mohamed Amine (A)

Bouhmouch Mohamed (D)

Boujnane Adnane (G3)

Boulghassoul Nadia (D)

Bourezgui Hicham (G2)

Bourouis El Idrissi Aisha (A)

Bourouis El Idrissi Azeddine (C)

Bouzoubaa Fedwa (D)

Britel Younes (C)

Chapot Karim (C)

Chemaou Fatim Zohra (B)

Cherfaoui Abdelkarim (D)

Cherkaoui Leila (B)

Cherradi El Fadili Mounia Maria (A)

Chiadmi Samir (B)

Chkili Hynd Karine (C)

Choukroun Alain Issac (B)

D'Urso Jean François Marie (G3)

Dadi Tarik (C)

Daoudi El Idrissi Nadia (A)

Dassouli Maha (D)

Daudruy Christophe (C)

De Latorre Muriel Stephanie (B)

Dechraoui Jean Mehdi (D)

Delmont Sebastien (C)

Desteucq Olivier (D)

Diop Malick (D)

Dlimi Malika (B)

Dombre Pierre Olivier Rene Etienne (A)

Drissi Marouane (B)

El Aichaoui Samir (C)

El Alami Rana (A)

El Alaoui Lakhnati Sonia (C)

El Alj Leila (D)

El Aloui Sara (G1)

El Ayoubi Fatima Ezzohra (C)

El Bacha Lalla Aicha (G3)

El Bourimi Karima (B)

El Farouki Hala (D)

El Fath Karima (C)

El Hammami Hicham (D)

El Hammami Imane (D)

El Idrissi Bouyahyaoui Salima Rosa (A)

El Idrissi Bouyahyaoui Sophia Alia (A)

El Ismaili El Idrissi Mohamed Saad (C)

El Kadiri Mouna Maha (C)

El Kasri Oum El Az (A)

El Malti Rhita (D)

El Malti Yacine (C)

El Matili Rachid (D)

El Moumen Meryem (C)

El Moumni Mehdi (C)

El Warrad Rachida (G3)

Elamri Sonya Soumia (G2)

Elharrane Fouzia (D)

Emergui Cecilia Simy (B)

Erbahi Hatim (C)

Ettayebi Lalla Malika (B)

Fahim Soumaya (A)

Fakhar Samir (B)

Fassi Fihri Abdelmajid (B)

Fassi Fihri Salima (D)

Garnou Mohamed Ali (D)

Gharbi Abdelkhalek (C)

Gilbert Xavier Max (A)

Gouhier Nathalie Solange (A)

Grimoult Nabil (D)

Guennoun Youssef (B)

Guenver Gaidig (C)

Guessous Mohamed (B)

Guillermet Marc Olivier (A)

Guillo Benoit Emmanuel (B)

H'Mid Nabil (D)

Hajjaji Seddik Mohamed (A)

Halib Salah Eddine (C)

Halioua Emmanuelle (B)

Hamdoun Hicham (C)

Hamon Emmanuelle Therese Dominique (A)

Hamouch Adil (B)

Hamri Younes (C)

Hamzaoui Ghita (A)

Haridi Magui (B)

Hemama Nouzha (G3)

Hilaly Yasmine (A)

Hilmi Soumaya (D)

Horlaville Meneu Franck Raymond Bernard (C)

Housni Fadoua (G2)

Houze de L'Aulnoit Armell Marie Jacqueline Beatri (D)

Hrouch Laure Karine (A)

Ibenkhayat Zouggari Saad (C)

Idrissi Qaittouni Karim (G3)

Islah Othmane (C)

Isphahani Farah (A)

Jirari Mohamed Yassine (G2)

Jniene Hind (D)

Kabbaj Hind (C)

Kably Idriss (B)

Kadiri Mona (C)

Karbid Karim (C)

Kassidi Rachid (G2)

Kerouach Tania (B)

Khaldi Siham (G3)

Kharbouche Nadia (A)

Kourbi Ambre Zina (G3)

Krari Yassine (G2)

Lachkar Brahim (G2)

Lahbil Khalid (G2)

Lahlaidi Nadia Hind (D)

Lahlou Sofia (A)

Lahrech Youssef (C)

Lakhmiri Tarik (D)

Lamdaghri Moulay Smail (C)

Laraki Fatima Zohra (B)

Laraki Hasnae (G3)

Lazraq Yasmina (D)

Lazreq Mehdi (B)

Le Corfec Yannick Joel Mari (C)

Limati Hatim (D)

Lyazidi Mya (A)

Lyouni Kaoutar (G3)

Maamar Adil Soleimane (C)

Maaninou Mohamed Rachid (C)

Maaouni Salima (D)

Mahmoud Jamal Eddine (C)

Maliti Llurba Karim (D)

Malliti Miriam (C)

Marciano Yossef Yoel (C)

Maurin Stephane Alexandre (B)

Mazouz Siham Nadia (B)

Mboladinga Lutunu (A)

Mboladinga Tolenga (G2)

Mechaussie Gaelle Anne (B)

Medkouri Hicham (C)

Miadi Fadwa (A)

Migozzi Laura Jane Healey (D)

Morin Alain (G3)

Mosnier Cyril Pierre Alexandre (B)

Mouline Mohamed Reda (D)

Mrani Saad (G2)

Mucientes Miguel Angel (D)

Navarro Philippe Vincent Joseph (B)

Niang Khady (A)

Nilioui Yasser (G3)

Nouri Hanaa (B)

Ojja Adel (C)

Olive Pierre Jean (C)

Othamani Khadija (G2)

Ouayouch Anas (C)

Ouaziz Hassan Najib (C)

Ouazzani Chahdi Basma (G3)

Oucharif Lamia (B)

Ougacem Mouna (A)

Ould Bakar Mohamed Yahya (C)

Partinico Stephanie (D)

Passavanti Gaelle Marie Reine Mirielle (A)

Pirilli Barbara (A)

Piro Nargis (B)

Rabiah Ali Reda (A)

Rahal Mireille (D)

Rais Lamia Gislaine (A)

Raissi Mohamed Lotfi (G3)

Ramzi Nadia (A)

Regragui Tahra (G2)

Rousseau Magalie (A)

Roussilhes Magali (C)

Ruifi Mariame (A)

Sahnoune Mohamed Karim (C)

Saiagh Leila (G3)

Saint Hilaire Pascal (C)

Saint Supery Marie Noelle (D)

Sanchez Santiez Corinne (A)

Sbai Lamia (A)

Sbai Idrissi Karim (D)

Sbata Bouchra (C)

Sebti Nadia (A)

Sedki Hicham (G2)

Seghrouchni Younes (D)

Sekkat Mohamed Tarik (C)

Sekkat Omar (C)

Semlali Omar (C)

Senhaji Zineb (C)

Sghir Rachid (D)

Siad Lalla Aicha (A)

Slaoui Ismael Wafiq (C)

Slaoui Mohamed Saad (C)

Slassi Hala (G3)

Tazairt Hanna Sonia (D)

Tazi Faris (C)

Tertrais Charlotte Pauline Rebecca (A)

Tijani Omar (C)

Tobaly Fabrice (B)

Tordjman Philippe Denis (G2)

Touhami Kadiri Abdelhafid (D)

Touhami Kadiri Myriem (B)

Triki Hamza (C)

Wadsack Jorg Peter (D)

Wahbi Anouar (B)

Yassien Cherine (A)

Yousfi Malki Abdelaziz (G3)

Yvanes Karine Cecile (G3)

Zaari Yassir (G3)

Zaimi Rim (A)

Zakarya Boutayna (B)

Zerqali Khalid (B)