Aboulhoujoul Idrissi Reda (D)

Achahbar Chahrazad (A)

Achour Mohamed Amine (D)

Achour Nadia (B)

Ajaaouane Sarah (D)

Akbil Habib (B)

Al Alami Al Amine (B)

Alaoui El Batoule (B)

Alaoui Moulay Slimane (D)

Alaoui Saniya (A)

Alaoui Mdarheri Hassan (B)

Aleksandrowicz Patricia (B)

Alem Mourad (D)

Alvergnat Nathalie Lilianne Suzanne (A)

Amalou Karim (B)

Amar Asher (D)

Amar Ilham (D)

Amar Mariam (A)

Aouli Afifa (D)

Aqallal Wafaa (D)

Aquesbi Tourya (B)

Araissi Asma (B)

Arraki Slimane (B)

At Tazi Mohamed (B)

Azami Ayoub (C)

Baaj Dounya (D)

Badr Aziz (D)

Bainouti Aziyade Warda (A)

Bakkali Jihane (B)

Ballet Philippe (D)

Balliot Jean Pierre (B)

Baroudi Ihssane (D)

Barranco Sandrine Pascale (D)

Basta Mustapha (B)

Bayahia Fatine (D)

Bel Bachir Faiza (D)

Bel Baraka Karima (B)

Belcadi Nadia (B)

Belghiti Badr Eddine (C)

Belgnaoui Younes (A)

Belhoucine Drissi Othman (C)

Belkeziz Naziha (A)

Belkhadir Naila (A)

Bellocq Sandra (A)

Belmaachi Nabil (D)

Benabbou Abdessalam (D)

Benabdallah Idriss (D)

Benabdeljalil Amine (D)

Benabdeljlil Maria (D)

Benabdesslem Mekki (D)

Benallal Mouna (B)

Benbouchta Majid (D)

Bencheikh Mohamed (B)

Benchekroun Mehdi (C)

Benchekroun Nafis (C)

Bendahmane Hicham (D)

Benedetti Jean Luc Michel (B)

Benhammou Khalid (D)

Benjelloun Yassine Sadroudine (C)

Benjelloun Touimi Amina (B)

Benjelloun Touimi Fadela (A)

Benlhassen Jamil (B)

Benmansour Hicham (B)

Benmoussa Kawtar (D)

Bennani Kamal (D)

Bennani Laila (D)

Bennani Mariam Ghizlane (A)

Bennani Ghazi Mouna (D)

Bennis Amine (D)

Bennouna Mouhsine (D)

Benomar Aida (A)

Benomar Rhita (B)

Benrahhalate Fouzia (D)

Benramdane Laghrissi Chihab (D)

Bensaid Lamya (D)

Bensalah Sonia (A)

Bensari Nawfel (D)

Benyahia Salaheddine (B)

Berbich Youssef (D)

Besri Mouna (B)

Bisbis Mohamed (D)

Blade Marie Franšoise Pascale (D)

Body David Andre (C)

Bouarfa Karim (B)

Bouchaara Karim Franšois (D)

Bouhaouli Alam (D)

Boujnane Khadija (B)

Boumahdi Tariq (A)

Boumghar Rabah Azeddine (D)

Brick Badia (A)

Britten Tina Mary (B)

Bru Laurent (D)

Castaneda Alain (A)

Celestine Patrice Charley (D)

Chami Jalil (B)

Chebihi Hassani Mohamed Hicham (C)

Chebihi Hassani Mohamed Jalil (B)

Chellaoui Meriem (A)

Chellaoui Mohamed Ali (D)

Cherif Kanouni Leila (D)

Cherkaoui Sidi Mohamed Abdellah (C)

Cherkaoui Dekkaki Karima Natacha (A)

Cherki Nadia (A)

Cherki Nadia (A)

Claisse Pierre Alain Paco (A)

Cluseau Philippe Guy (B)

Cohen Maurice (B)

Coignard Marion Catherine Janine (A)

Dadi Amal (B)

Dahmane Asma (D)

Daoudi Younes (C)

Debelle Nicolas Jacques Gabriel (D)

Dembele Demba Alain (D)

Desmidi Emmanuelle Michele Yvette (D)

Dinia Rodriguez Majda (A)

Dissler Heidi Madeleine Simone (C)

Dolet Vincent Jean (C)

Draoui Marie Anne Yamine Fatine (D)

Dumon Christophe Alain (A)

Ech Cherif El Kettani Salma (D)

Echcherki Khalid (D)

El Alaoui Zakaria (D)

El Aoufir Myriem Chadlia (A)

El Chahabi Tarek (B)

El Gharbi Amal (B)

El Hachimi Brahim (B)

El Jaouhari Ghizlane (D)

El Jaouhari Laurent Gerard (C)

El Kinani Ilya (C)

El Kohen Houria (D)

El Malti Amine (D)

El Oufir Mariem (B)

Errazahi Youssef (C)

Esseffar Mohamed Riad (D)

Ettayebi Kawtar (D)

Falzon Veronique (A)

Fassi Fehri Hakim (D)

Fassi Fihri Mounia (A)

Fenjiro Abdelhak (D)

Fliche Elisabeth Claude Marie Alix (C)

Flori Laurent Luc Yann (C)

Francis Jean Maurice Manuel Christophe (B)

Frej Nawfal (B)

Garnier Philippe Jean Maurice Hiro (D)

Ghaleb Ezzoubair (D)

Gharbi Ibtissam (B)

Gharbi Soumaya (D)

Ghyoot Nathalie (B)

Gilbert Agnes Marie Anne (B)

Gombomoye Arlette (B)

Goudou Huguette Rachel (B)

Goudou Olivia France (A)

Graillon Sylvie Andree Pierrette (C)

Guedira Mohcine (D)

Guessous Driss (B)

Guessous Nawal (D)

Guitton Isabelle Rosa Nathalia (B)

Halab Jamaldine (D)

Hamzaoui Leila Sophie (D)

Hancali Mohamed Amine (B)

Harket Mouna (D)

Hassani Mohamed Aref (D)

Hatimi Soraya (D)

Himeur Abdelmajid (C)

Himeur Abdelmajid (C)

Hody Frederique Helene (B)

Hudin Manuela Aude Isabelle Anne (A)

Humbert Beatrice Marie Genevieve (C)

Jamai Soumaya (A)

Janati Idrissi Siham (D)

Jouahri Omar (B)

Kaab Fedoua (B)

Kabbaj Abdelber (D)

Kabbaj Mamoun (D)

Kamel Youssef (C)

Kamil Adil (B)

Kanouni Nouzha (A)

Kasri Omar (D)

Kerrachi Isabelle Marie Clotilde (B)

Khatib Yasmina (B)

Khayane Houda Amal (C)

Khennach Fouad (C)

Kjiri Karim M'Hammed (D)

Kjiri Mounia (C)

Kriaa Oumaima (C)

Lacoume Patricia Therese (A)

Lahlou Kamal (B)

Lahlou Otmane (D)

Lakhdar Mejdouline (A)

Lakhdar Nargis (B)

Laraichi Hanane (D)

Laroui Brahim Stephane (D)

Laroui Isam (C)

Lemcharki Younes (C)

Limati Laila (D)

Lopez Pierre (B)

Lotfi Karim (C)

M'Hamdi Jamal (B)

M'Kinsi Amin (C)

Malti Mustapha Kamel (D)

Maman Luna Yael (D)

Martinand Claude Cyril Pierre Dominique (C)

Meddoun Hakim (B)

Mesanguy Martine Nathalie (B)

Meskine Tijania (A)

Million Thierry Rene (B)

Moryoussef Philippe (C)

Moulay Nadia (D)

Mouline Ilia (D)

Mouline Karim (B)

Mouslim Asmae (A)

Mouslim Karim (B)

Moyal Raphael Arry (C)

Mslouhi Asmaa (D)

N'Michi Falak ()

Naciri Asma (D)

Naciri Mikael (C)

Naciri Saida (B)

Najib Amina (A)

Najim Rachida (A)

Nouama Pierre Claver (B)

Oiknine David (B)

Oiknine Raymonde (A)

Orenga Muriel (C)

Osstowar Mohamed Cina (D)

Ouali Alaoui Moulay Mamoun (B)

Ouaziz Mohamed Fouad (B)

Ouazzani Ta´bi Asmae (B)

Ouriagli Omar (B)

Patteet Sandra Noelene (B)

Paya Jean Louis Marcel (B)

Petolon Christilla Sidonie Magali (B)

Pizzitola Laurence (B)

Rachdi Alami Hind (B)

Radi Lamia (A)

Rahmoune Chakib (B)

Raimbault Thierry (D)

Regragui Said (C)

Renson Xavier Jacques Herve (B)

Rossell Andre Marcel (B)

Rosso Pascal (C)

Rouhi Olinga (B)

Saidi Michael (D)

Samir Nour Eddine (A)

Sanfilippo Pascal Mario Henri (D)

Sassy Kamal (B)

Sbihi Mohamed Wajih (B)

Scholz Eva Maria (A)

Scholz Georg Stefan (D)

Seghrouchni Hind (A)

Sekkat Fatima Zohra (D)

Sekkat Leila (D)

Senouci Mohamed Saif Eddine (D)

Senoussi Othmane (B)

Sentissi Zohyre (D)

Sentuc Marie Helene Renee (B)

Simon Christophe Jean Andre (D)

Sinaceur Bellarbi Bachir (C)

Squalli Houssaini Alaa (B)

Stankovic Mirko (D)

Stibio Marie Aude Michel (B)

Tahri Joutei Qais (D)

Tapiero Sandra (B)

Tazi Karim (D)

Tazi Omar (C)

Terhzaz Mehdi (C)

Torrecillas Bruno Jean Marie (C)

Trehard Cecile Sylvia (D)

Triki Laila (B)

Tuauden Sandrine Christiane (C)

Warit Ahmed (B)

Yahya Tarik (D)

Zagury Lynda (B)

Zenati Talal (B)

Zerlauth Manuel Bertrand (B)

Zirari Mehdi (D)

Ziyat Souraya (B)

Zouaq Nadia (A)