Alami Kamal (D)

Alami Myriam (A)

Alami M'Chichi Saida (A)

Alaoui Moulay (C)

Alfonsi Pierre (D)

Amor Mounia ()

Amor Mounira (D)

Amzallag Samy Robert (C)

Aouad Fayka (A)

Aquedim Badr Eddine (C)

Azirar Fatima (A)

Baby Michel (A)

Bankhaldoun Assia (D)

Banovic Ljiljana (C)

Baracchini Patrice (C)

Barbier Pierre (D)

Bargach Adib ()

Baudet Philippe (C)

Bel Bachir Jugurtha (D)

Belabbas Chadia (A)

Belghazi Nadia (D)

Benabdallah Mohamed (A)

Benabdeljelil Khal (D)

Benaissa Zhor (A)

Benbachir El Idriss (C)

Benbrahim Raouf (A)

Benchemsi Leila (A)

Bencheton Leon (C)

Bencheton Veronique (D)

Benhima Leila (C)

Benjelloun Leila (A)

Benkhadra Aicha (C)

Benkhalidi Mohamed Najib ()

Benmehredj Faouzi (A)

Benmoussa Chakib (C)

Benmoussa Nadia ()

Bennani Mohamed (D)

Bennani Mohamed (A)

Bennani Mouhssine (D)

Benomar Amina (C)

Bensaid Hilal (C)

Bensaid Jaouad (C)

Bensaid Nora (D)

Bensalah Abdessamad (C)

Benslimane Ali (D)

Bensouda Ahmed (C)

Bensouda Koraichi Mouad (B)

Bensouda Koraichi Omar (D)

Benyakhlef Houriya (B)

Benyakhlef Rachid (C)

Benzeriane Sakina (A)

Bohbot Berthe (A)

Boisard Olivier ()

Bonta Sylvana (B)

Borgomano Françoise (A)

Bouabid Ihsan (A)

Bouamar Mohamed (D)

Bouayad Mohamed (D)

Bouayad Samia (D)

Bouhmidi Taoufiq (A)

Boujandar Laila (A)

Boulhimez Jalila (C)

Britel Amal (D)

Britel Bouchra (A)

Busoc Frederique (D)

Callot Corinne (A)

Cerralbo Maria (C)

Chafik Mounia (C)

Chaize Dominique (C)

Chanut Pierre (C)

Charavin Daniel (C)

Chebihi Hassani Sa (D)

Cheikh Bensiradj (A)

Cherkaoui Amal (D)

Cherkaoui Amina ()

Cherkaoui Nadia (B)

Cherkaoui Souad (D)

Chiadmi Ismael (B)

Chihab Naima (B)

Cogney Philippe (A)

Crettien Helene (A)

Dalioli Maud Catherine (D)

Davila Isaac Chalom (C)

De Lavenne de La Montoise Christophe (B)

Dedieu Christine (B)

Dine Mohamed Khamis (B)

Djebbari Fathi (C)

Dormoy Christian (C)

Drissi Kacemi Rhizlaine (C)

Dumont Lydwine (B)

Ej Jennane Said (D)

El Ayachi Mohamed (C)

El Fehri Zouhair (D)

El Mezouari El Glaoui Aicha (A)

El Yamani Latifa (A)

Elekes Imre (D)

Elhadj Kacem Tahar (C)

Elhasnaoui Abdesselam (A)

Elhimdy Rajae (A)

Elhonsali Fatiha (D)

Erghouni El Haiatt (D)

Essayie Leon Roland (C)

Esseffar Rajaa (A)

Ezzoubair Malika (A)

Fahsi Lotfi (C)

Fellat Fadlallah Mohamed (B)

Fery Caroline (A)

Filali Hilali Moun (A)

Franco Pasquale (A)

Froese Frederic (A)

Gallian Erick (D)

Garcia Martine (D)

Gauthier Sylvie (D)

Gharnit El Mamoun (D)

Gharnit Naima (D)

Ghermani Noureddine (C)

Gomes Silva Bruno (D)

Goulette Jean Pierre (C)

Guedira Hakam (C)

Guennoun Mohamed Faycal (A)

Guillaume Didier (D)

Hajji Ouafaa (C)

Hamoumi Pascale (C)

Hannane Najat (D)

Hansen Ingrid ()

Harfaoui Abdennacer (C)

Hariki Ismail (A)

Harnafi Leila (D)

Hassine Ruth (A)

Hassoun Najib (C)

Henry François (C)

Hughes Kathleen ()

Huther Sabine Anne (D)

Ider Zouhair (B)

Ifrah Michel (A)

Imani Najat (B)

Jabry Kamal (B)

Jerjini Ryad (C)

Jillali Amina (A)

Jirari Saida (A)

Kadiri Fouzia (C)

Kadiri Nadia ()

Kadiri Oumelgheit (A)

Kadiri Sidi Chakid (C)

Kaouachi Samiya (C)

Khalid Naciri Abdellah (C)

Krijitsky Frederiq (D)

Laaboudi Rajae (D)

Lafont Dominique (A)

Lahlou Chakib (A)

Lahlou Rachid (A)

Lapalu Guy (C)

Laraqui Soraya (D)

Larhrissi Ali (C)

Laroui Nadia (B)

Layachi Fatmi (A)

Layachi Jamila (A)

Le Bras Christine (B)

Lecuyer Brigitte (A)

Leguiel Marie (A)

Lejeune Patricia (A)

Lemachatti Hafida (D)

Lemasson Evelyne (A)

Leoncini Elisabeth (A)

Lhospital Jean Jacques (C)

Loulidi Dounia (A)

Lyemni Jamil (C)

M'Rabet Ouafae (A)

Maignon Françoise (C)

Maignon Olivier Pierre (C)

Mailly Jeanine (A)

Maiza Casanovas Jo (A)

Maroufi Laydi Guy (A)

Mateo Brigitte (A)

Mateo Patricia (A)

Mazari Kamal (B)

Menard Pascaline (A)

Mendez Haro Christ (A)

Merad Jawad (B)

Mkinsi Mounia (C)

Mouline Annie (D)

Mrini Mimoun (C)

Murgier Jean Cyril (C)

Murgier Pascal (A)

Naciri Karima (B)

Naydenova Vania (D)

Ohayon Jacob (C)

Orphelin Catherine (B)

Osman Samir (D)

Osman Samira (D)

Ouakil Rajaa (A)

Ouazzani Hassani Kar (A)

Oudot Marcelle Paule (C)

Oueldennaoua Abdel (C)

Pastor Corinne (C)

Pautard Christian (A)

Payan Michele Monique (C)

Pernod Aline Edith (D)

Petrov Roumain (C)

Pizzitola Silvana (A)

Prisse d'Avennes Sylvie (A)

Quyou Mohamed (C)

Raissi Fathia (A)

Ramos Patrice (B)

Rencurel François (D)

Rhaouti Soraya (C)

Rharrouz Fatima (B)

Rhissassi Faiçal (C)

Robichon Florence (C)

Rollet Berangere (D)

Roy Gilbert Marc (D)

Roy Xavier Daniel (C)

Said Nadia (A)

Saint Marc Jerome (C)

Santha Klara (A)

Sardain Pierre (C)

Sayah Amal (C)

Sayah Hafid (C)

Sbai Aomar (C)

Sellami Karima (A)

Senouci Karima (D)

Sentuc Florence (A)

Serghini Anbari (C)

Serrouilou Wafaa (A)

Sigismond Monique (D)

Sipp Jean Luc Albert (B)

Slaoui Faouzi (A)

Smal Florence (D)

Snoussi Karim (D)

Soriano Alain Antonio (D)

Soto Madeleine (B)

Souissi Ali (C)

Tahri Joutei Ilham (C)

Tapiero Bernard (C)

Tazi Ahmed Jawad (C)

Tazi Najia (D)

Toptani Ghita (A)

Trabacchi Patrick (B)

Tregon Alain Michel (D)

Tregon François (A)

Valverde Laurent (B)

Vanderweyen Alain (C)

Verdugo Dominique (A)

Vincenti Philippe (B)

Zagoury Annie (A)

Zagury Laura (A)

Zerqali Rajat (A)

Ziady Hassan (B)

Zizi Mekki ()

Zouaoui Mourad (B)

Zouaoui Oumnia (A)