Abbadi Mohamed (A)

Abboud Marguerite (D)

Acezat Chantal (A)

Achour Aziza (A)

Adraz Driss (A)

Afailal Amina (C)

Agenor Patrick Marc (C)

Aherdan Youssef (D)

Aissaoui Rachid (C)

Alaoui Mdaghri Nezha (A)

Alcayde Sylvie (C)

Alem Menouar (A)

Amar Chadia (C)

Amar Danielle (A)

Amine Mohamed (C)

Ammar Nordine (C)

André Albert ()

Ansado Fabienne (A)

Aouad Mohamed Omar (B)

Arnaud Le Foulon (B)

Aurelle Jocelyne Ma (A)

Azoulay Sylviane (C)

Azzaoui Aicha (D)

Badissy Bahia (D)

Bakkouch Mohamed (C)

Balland Pascale (A)

Balland Pierre Andre (C)

Barbera Eliane (A)

Barbet Marie Françoise (A)

Barboza De Mendonca (A)

Basa Christiane (A)

Bazzit Amina (B)

Behaj Ahmed (C)

Bel Bachir Farida (A)

Ben Omar Said (B)

Benabdallah Mohamed (A)

Benabdeljelil Abdelkader (C)

Benabdellah Fikri (A)

Benaissa Laila (B)

Benamar Mustapha (B)

Benaudis Camille (C)

Benazzouz Najib (C)

Benbelaid Aziz (B)

Benchaya Lydia (C)

Bencheikh Fouad (B)

Bencheikh Leila (B)

Benhayoun Eric Prosper (C)

Benjelloun Touimi Mohamed (C)

Benlarabi Abdelfattah (C)

Benmansour El Hadi (B)

Benmessaoud Nadia (C)

Bennani Najib (C)

Bensaid Karima (D)

Bensaid Tawfick (B)

Bensnehard Dominique (C)

Bensouda Rachid (D)

Bernat Mohamed Saad (C)

Bertini Nella (A)

Boheim Françoise (A)

Bonnerot Isabelle (A)

Bouanane Mustapha (C)

Bouayad Samya (A)

Bouazza Abderrahim (B)

Boudala Wahid (A)

Bouhmouch Chakib ()

Bouniol Laffont Pierre (C)

Bouzoubaa Saad (B)

Breil Françoise (A)

Britel Mohamed Rachid (G)

Bryssine Georges (C)

Cachau Gisele Simone (D)

Camus Beatrice (A)

Castaing Jacques (C)

Celebi Kevser Fusun (A)

Cervetti Dominique (C)

Chabot Alain Marcel (A)

Chaillot Mireille (C)

Chapin Claire (D)

Chapuis Maryse (A)

Charif Cheflhaouni (C)

Chataigne Pierre (A)

Chbicheb Myriam (A)

Chbicheb Tarik (C)

Cherkaoui Najib (C)

Cherkaoui Manaoui Rachid (C)

Chkoff Latifa (C)

Claverie Michele (B)

Clement Alain Raymond (C)

Clerisse Jane Marie (A)

Cohen Elie (C)

Cortey Annie Claude (C)

Coudert Bernard (A)

Da Silva Reis Sergio (C)

Dabernat Françoise (C)

Daouiby Naiha (A)

Darakhchani Mana (B)

De Najar Bernadette (A)

De Sousa Jean Marie (C)

Debelle Eric Franco (D)

Decamps Isabelle Marie (A)

Dellero Malik (C)

Delmares Christine (A)

Denis Sylviane (A)

Derriennic Christiane (D)

Destombes Benoit François (A)

Dinet Pierre (C)

Djebbari Chakib Ahmed (C)

Djebli El Aydouni Lalla Mina (A)

Djebli El Aydouni Lalla Mina (A)

Djebli El Aydouni Moulay Driss Serge (D)

Djeriri Assia (A)

Djerrari Mohamed Amal (C)

Dombrovszky Vladimir (D)

Domingo Philippe (C)

Duprat Philippe (A)

Ecalle Yves Henri (A)

El Belghami Chafika (A)

El Boukfaoui Mohamed (C)

El Malki Mounir (C)

Elamrani Tahar Aziz (C)

Elhafi Hamza (A)

Elhouari Abdallah (A)

Ellogo Megnier Lea (A)

Elmaleh Annette Nic (C)

Elmechali Renee Simone (A)

Elmelhoumi Said (D)

Ennahdi El Idrissi Abdeljouad (C)

Fahsi Souad (A)

Faivre Dupaigre Pas (A)

Farfara Halima (A)

Farne Olivier Marie (C)

Farragan Bruno (B)

Fassi Fihri Abdelmo (B)

Fassi Fihri Zineb (A)

Fleury Bernard Pierre (D)

Fontaine Jocelyne (A)

Friez Sylvie (B)

Gabriel Sylvie Marie (D)

Gabut Bernadette (A)

Galtier Anne Marie (A)

Galvan Helene Marie (C)

Gehin Henri Marcele (C)

Gharbaoui Charafedo (B)

Gharbi Anissa (D)

Gharbi Leila (A)

Godart Jean Marie (B)

Godfroy Marie Christine (C)

Guelzim Souad (A)

Guillemant Bertrand (C)

Hajjaj Mohamed Rachid (C)

Hajji Asmaa (C)

Hajoui Taalbi Ihsane (B)

Harnois Dominique (A)

Hatimi Farid (C)

Henrion Isabelle (A)

Hjira Mohamed Rachid (C)

Hollard Isabelle (A)

Houass Malika (B)

Huchet Marie Catherine (A)

Hughes Gregory (A)

Iken Bennaceur (C)

Iltis Françoise (D)

Iraqi Abderrahim (C)

Jacquottet Alain (A)

Jamain Marie Christ (C)

Jebbari Farida (C)

Jerrari Aziz ()

Jourani Latifa (D)

Jourani Touriya (D)

Kabbaj Chafiq (D)

Kabbaj Oum Keltoum (C)

Kadiri Amal (C)

Kadiri Mohamed Ali (C)

Khalid Naciri Aicha (A)

Khalid Naciri Jaafar (C)

Khaneboubi Sidi Naj (A)

Khettabi Cherkaoui Jamal (A)

Koch Michael (A)

Lahrach Mohamed (C)

Lalanne Marie Dominique (A)

Laraqui Mohamed Kamal (C)

Laraqui Rachid (C)

Larhchim Omar (C)

Leddet Vincent Gilles (D)

Lee Michele Laurence (A)

Lessard Jacques (B)

Loisey Laurence (A)

Lopez Alain Gabriel (C)

Loubignac Yves Roger (C)

Louis Michel Paul (C)

Loulidi Walid (C)

Maillot Eric Dominique (D)

Manar Alaoui Mariam (D)

Manich Francisco (C)

Manich Isabel (C)

Marais Joel Andre (A)

Marciano Aldo (A)

Mateo Martine (A)

Mehaji Abderraouf (D)

Merini Fathia (A)

Merlet Pierre Yves (C)

Meunier Beatrice (B)

Mezerais Odile Fran (D)

Morvan Yves Michel (C)

Mouline Laila (A)

Mouline Omar (A)

Mouzin Eric Pierre (C)

Moyal Lydie (C)

Mrini Christine (D)

Mrini Jalila Berthe (C)

Naimi Abdelhamid (C)

Navarro Bernard (A)

Negga Delombera (A)

Oliva Bielsa Javier (C)

Orlovic Ljubomir (B)

Othmani Abdellah (A)

Ouakil Radia (C)

Ouaziz Abdelhamid (C)

Pacquot Jean Frederic (C)

Papapetros Eric (B)

Pelta Jean Pierre (A)

Pery Daniele Fernand (A)

Pieri Dominique (B)

Pizzitola Luigi Bruno (C)

Place Veronique (D)

Poggi Philippe (C)

Prieto Bill Noel (A)

Pujalte Prieto Evel (C)

Querioux Nicole (A)

Renard Dominique (A)

Rollet Pierre Michel (B)

Rouchon Romuald Marc (C)

Saint Marc Bertrand (C)

Samouillan Michel (B)

Sayah Kamal (B)

Sbihi Hanane (D)

Sbihi Mohamed Amin (C)

Sbiti Chakib (C)

Scheidt Marie Noelle (A)

Scotto Rosato Jocel (A)

Sinaceur Mustapha (A)

Slimani Omar (B)

Smal Fabienne (B)

Szabo Michel Francis (A)

Szulc Andrzej Roman (D)

Tahiri Soukaina (A)

Talhi Nabil (B)

Tastemain Claire (A)

Tazi Rachid (C)

Tazi Salwa (A)

Tenzera Zoran (C)

Ternisien Marie Helene (A)

Theboul Daniel (A)

Vanderweyen Eric (C)

Vassou Elisabeth (C)

Vaumousse Jean Marc (C)

Viala Michele Rose (C)

Vicaire Thierry Pat (C)

Vo Toan Jean Marie (C)

Vu Le Thang (C)

Wolff Marilyse (A)

Zarrouck Amal (A)

Zebdi Mohamed (C)

Zeggwagh Gamal (C)

Zeggwagh Kamal Ali (C)

Zeghari Abdessalam (B)

Zemrag Saoudi (C)

Zemrani Mohamed Fouad (C)

Zhiri Touriya (B)

Zorrilla Yolande Yves (A)