Abehsira Albert (A)

Alaoui Moumni Abdelaziz (C)

Alem Abdesselam (A)

Allain Youenn Pierre Christian (B)

Amar Jacques Messod (C)

Amharech Driss (C)

Ammar Fanid (C)

Ammeux Herve Jose (B)

Aouad Abdeljalil (A)

Arama Maxime (C)

Bachir el Bouhali Mourad (B)

Bacq Dominique Jean Luc (C)

Baghdadi Sami Thierry (C)

Barbera Gilbert Gerard (A)

Bargach Chihab (B)

Bechier Jean Gabriel (D)

Belaaziz Fouad (B)

Belfals Abderrahman (C)

Belrhmi Belhassan Amal (C)

Benazzouz Ahmed (C)

Benbachir Hassani Mohamed (A)

Benchemsi Jawad (C)

Bencheton Guy Salomon (C)

Benhima Driss (C)

Benjelloun Badia (C)

Benjelloun Dakhama Badredine (A)

Benkhatar Driss (D)

Benkirane Said (C)

Benlamlih Marwan (C)

Bennani Smires Rachid (B)

Benomar Mohamed Saad (B)

Benoualid Elie (C)

Bensaid Younes (C)

Benyahya Adnane (B)

Benyahya Imad (A)

Berbiche Mohamed (B)

Beveraggi Michel Alain (A)

Boix Jean Marc Louis (A)

Bouayad Omar (C)

Bougrine Driss (B)

Bouhlal Samir (A)

Boukhrissi Mohamed (B)

Boulouiz Mustapha (B)

Boumediene Bouziane (A)

Bourand Marie Etienne (A)

Boutaleb Joutei Mohamed (C)

Bouteaud Claude Pascal (C)

Brelle Philippe Louis Germain (B)

Brittel Mustapha (D)

Castello Gerardo (C)

Cattuti Guy Ferdinand (A)

Chaillot Eric Jean Yves (D)

Charbonniez Jean Pierre (C)

Chenna Wahid ()

Cherkaoui Rachid (B)

Chiarelli Pierre Louis (C)

Chkoff Rachid (C)

Chokri Mohamed (D)

Claverie Jean Luc (C)

Coustal Gerard Roger (A)

Cvetkovic Milan (A)

Dahan Robert (C)

Dardeau Philippe (A)

Datchary Michel Bernard (B)

Derhy Albert (D)

Descottes Patrick (C)

Despreaux Michel Jacques (C)

Djedidi Mohamed Mohcine (B)

Druillet Jean Pierre (A)

El Baamrani Abdelaziz (B)

El Baroudi Abdelfettah (A)

El Jadidi Faraji Farid (A)

Elalami Abdelkrim (A)

Elmaleh Joseph Elie (C)

Elmosnino Franck Daniel (A)

Essadiq Abdellah ()

Faqir Kamal (B)

Fenwick Jean Michel Louis (B)

Fenwick Patrick Charles (A)

Ferrer Jean Claude (C)

Fraedrich Michael Felix (A)

Franco Gilles Michel (B)

Franquet Jean (D)

Gabriel Patrice Frederic (C)

Galvan Jean Marc (C)

Germain Pierre Andre (D)

Guerrini Patrice Marie Jacques (D)

Hannane Mourad (D)

Hassoun Khalid (C)

Hejaj Thami (B)

Henrion Jean Marie Emile Maxime (C)

Hiribarren Jean Michel (D)

Hubert Patrick Jean Louis (D)

Ibn El Melih Marouane (C)

Idrissi Mohamed (C)

Iherraren Brahim (C)

Kabbage Khalid (B)

Kadmiri Chakib (C)

Ktiri Mohamed (A)

Lahcen Ben Mohamed Abdellah (B)

Lamare Jean Pierre (D)

Lamtahri Abderrahman (D)

Lancry Bernard (A)

Laurent Jean Paul Michel Dominique (B)

Layachi Salem ()

Lazreg Saad (C)

Lazreq Chakib (C)

Le Foll Jean Claude Louis (B)

Le Thanh Hung (D)

Lebel Bruno Jacques (C)

Lededente Herve Jean Emile (C)

Lemachatti Abdelkrim (C)

Leroudier Philippe Paul Marie (C)

Lhousni Mohamed Rachid (B)

Lister Mark (A)

Lorne Dominique (B)

Loudiyi Mohamed (B)

Lyazidi Majd (A)

Malatray Michel Jean Antoine (C)

Malroux Gerard Gaston Antoine (A)

Mechiche Alami Mohamed (C)

Medina Ephraim (C)

Mejean Bruno (A)

Merzougui Farid Richard (C)

Mhidi Ahmed (C)

Mkinsi Leyla Gisele (C)

Mohattane Abdelaziz (B)

Monier Jacques Maurice (D)

Mortier Philippe Georges (C)

Munoz Guy (D)

N'Michi Ramses Farid (C)

Nachti Abdelkader (C)

Naciri Said (D)

Nejjar Mohamed Khalid (C)

Ouajjou Idris (C)

Pannetier Jean Marc (A)

Pissere Jean Yves (A)

Pujalte Prieto Francisco (D)

Riondet Laurent Paul Michel (A)

Riviere Albert Jean Pierre (B)

Roche Daniel Maurice Louis (C)

Sabatier Alain Auguste (A)

Sabeur Benamar (A)

Said Madani (C)

Saint Bris François (A)

Salgado Gabriel (A)

Samouillan Robert Alain (A)

Sbihi Najiba (C)

Scannapiego Gerard Louis Vincent (D)

Sebti Ali (B)

Seguin Claude Jean (D)

Sellami Fayçal (A)

Serouilou Mohamed Chakib (C)

Sire Jean Louis (A)

Taranto Jean François ()

Tazi Mohamed Rachid (D)

Tber Omar (C)

Van de Walle Eric Claude (A)

Veldman Egbert (C)

Weil Dominique (C)

Zerrouk Axel ()

Zizi Omar (D)

Zniber Abdel Jalil (C)

Zniber Taoufiq (A)